dr Marcin - leczenie choroby alkoholowej

Dr Marcin, przez wiele lat starał sie pomagać osobom uzależnionym od alkoholu. Organizował grupy terapeutyczne, inicjował spotkania indywidualne. Słynne były wyjazdy grupowe do Zakopanego, w trakcie których grupy realizowały podstawowy program terapii uzależnień.

Niestety odszedł od nas w lipcu 2013 roku.

Jesteśmy pewni, że pragnąłby aby jego witryna, nadal słuzyła pomoca osobom z problemem alkoholowym.

Osobom poszukującym pomocy przedstawiamy zakład leczniczy, ktory ma w ofercie:

  1. oddzial detoksykacji alkoholowej, w którym można przerwać ciąg alkoholowy i uzyskać pomoc w zakresie leczenia alkoholowych zespolów abstynencyjnych. to czesto pierwszy krok, ktory musi wykonać osoba uzależniona.
  2. oddział leczenia uzależnień, gdy nie potrafisz utrzymać abstynencji i leczenie w trybie ambulatoryjnym jest nieskuteczne, rozważ terapię stacjonarną. Te kilka tygodni na odwyku może uratować Ci życie a na pewno polepszy jego jakość.
  3. ambulatorium tej placówki obejmuje opieką osoby uzależnione, otrzymasz tam wsparcie specjalistów terapii uzależnień, możliwość konsultacji doświadczonych psychiatrów i leczenia farmakologicznego choroby alkoholowej, to wspólczesne standardy postępowania w ZZA.

Placowka ta posiada Ambulatorium w Warszawie i oddziały stacjonarne pod Warszawą, w pobliżu lotniska w Modlinie. Dlatego w zakladce kontakt podajemy jej dane odresowe.